Realizujeme projekty v súlade so životným prostredím

en porad

Konzultačná činnosť v oblasti životného prostredia

Environmentálne plánovanie
Vo sfére životného prostredia poskytujeme konzultačné služby a na ich základe navrhujeme optimálne riešenia, ktoré odrážajú potreby klienta, požiadavky dotknutých a schvaľujúcich orgánov.
Poskytujeme poradenstvo pri výbere lokality pre investičnú činnosť, upozorňujeme na riziká a limity. Odhaľujeme tak riziká včas, čím dosahujeme úsporu nákladov v ďalších častiach prípravy investície.
V prípade environmentálnych záťaží vhodných pre investičnú výstavbu tzv. brown fields vypracujeme environmentálny audit a geologický prieskum, identifikujeme zdroje znečistenia, vyčíslime náklady na ich odstránenie.

 

Priemyselná ekológia
V oblasti priemyselnej ekológie poskytujeme poradenstvo pri dodržiavaní limitov a predpisov súvislosti s prevádzkou priemyselných podnikov (hlavné oblasti ochrana vôd, ovzdušia, odpady, hluk, manažment rizík).

Referencie - Konzultačná činnosť v oblasti životného prostredia

  • Havarijný plán pre nakladanie s nebezpečným odpadom KOVOŠROT VAŠIN, s.r.o., 2012
  • Analýza pripomienok pre Zberňu a výkupňu druhotných surovín v Bratislave – Nové Mesto, 2012

 

Dopyt

Kde nás nájdete

Adresa

Sídlo a poštová adresa:
ADONIS CONSULT, s.r.o.
Eisnerova 58/A
Bratislava 841 07

Kancelárie:
Sekurisova 12
Bratislava 841 02

Pluhová 2
Bratislava 831 03

tel.: +421 904 591 037
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

Realizujeme projekty v súlade so životným prostredím, naším cieľom je pomáhať realizovať projekty, ktoré pomáhajú miestnym komunitám, zvyšujú zamestnanosť a nepoškodzujú životné prostredie.