Realizujeme projekty v súlade so životným prostredím

en manazment

Budovanie a zavádzanie manažérskych systémov

Manažérske systémy riadenia sú už dnes nevyhnutnou súčasťou fungovania významnejších spoločností v SR a často krát aj požiadavkou pre získanie finančne zaujímavých zákaziek. V spolupráci s našimi partnermi zavedieme environmentálny manažérsky systém podľa medzinárodnej normy STN EN ISO 14 001. Podľa požiadaviek pripravíme Vašu spoločnosť na zavedenie integrovaného manažérskeho systému IMS (STN EN ISO 9001, STN EN ISO 14 001, STN OHSAS 18 001). Medzi priame výhody budovania manažérskych systémov patria zlepšenie reputácie spoločnosti, úspory nákladov, efektívne riadenia procesov, neustále zlepšovanie a držanie kroku s konkurenciou.

Dopyt

Kde nás nájdete

Adresa

Sídlo a poštová adresa:
ADONIS CONSULT, s.r.o.
Eisnerova 58/A
Bratislava 841 07

Kancelárie:
Sekurisova 12
Bratislava 841 02

Pluhová 2
Bratislava 831 03

tel.: +421 904 591 037
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

Realizujeme projekty v súlade so životným prostredím, naším cieľom je pomáhať realizovať projekty, ktoré pomáhajú miestnym komunitám, zvyšujú zamestnanosť a nepoškodzujú životné prostredie.